Мы переехали » 2009 » Июнь » 12
Стан сучасногоукраїнського суспільства вимагає не тільки зміни підходу до освіти, як одного з найважливіших компонентів формування людської особи, але і глибокого переосмислення самого розуміння життя людини, розвитку у нього здатності робити усвідомлений вибір, ставити перед собою гідні життєві цілі. Сьогодні як ніколи актуальні: створення психологічних основ духовно-етичного розвитку і виховання молоді, виявлення умов їх ефективності, розробка програм оптимального психологічного супроводу цього процесу.

Все сказане лягло в основу роботи міжобласної науково-практичної конференції «Морально-духовне виховання молоді в сучасній системі освіти», яка відбулася 8 червня в місті Олександрівка на Кіровоградщині.
Категория: Общее | Просмотров: 2615 | Дата: 12.06.2009 | Рейтинг: 2.5/2

12 июня Владыка Антоний возглавил Акафист Покрову Божией Матери в Свято-Покровском кафедральном соборе.
Категория: Архипастырь | Просмотров: 1336 | Дата: 12.06.2009 | Рейтинг: 5.0/2

11 июня в День памяти Святителя Луки Крымского Преосвященнейший Антоний, епископ Александрийский и Светловодский совершил Божественную литургию в Свято- Никольском храме с. Куцеволовка, Онуфриевского р-на.
Категория: Архипастырь | Просмотров: 1287 | Дата: 12.06.2009 | Рейтинг: 5.0/1