Главная » 2011 » Январь » 12 » Первый престольный праздник.
Первый престольный праздник.

21 грудня – ві престольне свято храму святої мучениці Вікторії смт Компаніївка. Мучениця Вікторія постраждала у 5му ст. під час гоніння на християн у Північній Африці. Її піддали жорстким тортурам, примушуючи зректися віри, навіть чоловік благав її зробити це заради дітей. Але Вікторія була непохитною. Вважаючи її вже мертвою, мучителі покинули її. Проте свята залишилася живою, і її взяла до свого дому одна благочестива християнка. Незважаючи на те, що св.Вікторія жила після цього ще деякий час, її пам»ять вшановується разом із 300 мучениками Африканськими, які прийняли смерть від гонителів 21 грудня 487 року. Одночасно з храмовим святом молитовно відзначимо 225-річчя Православ»я у Компаніївці.

Категория: Архипастырь | Просмотров: 850 | Добавил: alexandria_eparh | Рейтинг: 4.6/8