Главная » 2011 » Февраль » 8 » Єпископ Антоній взяв участь в урочистостях з нагоди другої річниці інтронізації Святішого Патріарха Кирила
У вівторок, 1 лютого 2011 року, у день другої річниці інтронізації Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя було звершено Божественну літургію.

Предстоятелю Руської Православної Церкви співслужили Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, інші члени Священного Синоду Руської Православної Церкви, ієрархи, які прибули на Архієрейський Собор Руської Православної Церкви.

Святіший Патріарх Кирил відправляв богослужіння в інтронізаційному облаченні, з точною копією посоху святителя Петра, митрополита Київського, всієї Росії чудотворця.
Категория: Архипастырь | Просмотров: 612 | Добавил: alexandria_eparh | Рейтинг: 5.0/2