Главная » 2012 » Январь » 8 » 8 сiчня епископ Олександрiйський i Cвiтловодський Антонiй звершив Божественну літургію в Покровскому кафедральному соборi м. Свiтловодськ

8 січня 2012 року, в неділю 30-ю після П'ятидесятниці, після Різдва Христового, в день пам'яті праведних Іосифа Обручника, Давида царя та Іакова, брата Господнього, Преосвященнiйший Антонiй, єпископ Олександрiйський i Cвiтловодський звершив Божественну літургію в Покровському кафедральному соборi м. Свiтловодськ.

Після закінчення богослужіння Владика звернувся до парафiян зi словами Рiздвянного привiтання.

Категория: Архипастырь | Просмотров: 655 | Добавил: alexandria_eparh | Рейтинг: 4.5/4