Главная » 2011 » Февраль » 8 » Святителю отче Миколае моли Бога за нас!
Святителю отче Миколае моли Бога за нас!
1 лютого в сел К рове сталася знаменна под я - в ряни села та козаки Карабил всько степово сотн зустр чали мощ Святителя Миколи Чудотворця, як по Благословенню Преосвященн йшого Владики Антон я, пископа Олександр йського та Св тловодського, привезли до села ромонах Давид та послушник Роман.

В цей же день у Свято-Покровському храм с.К рове в дбулася Всенощне бд ння, а 2 лютого соборна торжествена л тург я та молебен з акаф стом Святителю Миколаю, у як й взяли участь 7 священник в: настоятель храму о.В ктор (М сяйло), о.Мирон (Маледич) з Гур вки, о.Петро (Сипливий) з Новогригор вки Першо , о.Володимир (Лавренюк) з Вершино-Камянки (Новгородк вський р-н), о.Олег (Собченко) з с.Веселе Кривор зького району, о.Михайло ( ваник) з Новгородки та благочинний Бобринецького благочинного округу о.Володимир (Чутора).

До реч , 5 священник в мають в дношення до села К рове: о.Олег (Собченко) о.Володимир (Лавренюк) родом зв дси, батько о.Михайла ( ваника) з Новгородки, о.Фед р, довгий час був настоятелем м сцевого храму, благочинний Бобринецького округу, митрофорний прото рей Володимир (Чутора), починав сво служ ння також саме в цьому сел , а прото рей В ктор (М сяйло) з 2000 року настоятелем Свято-Покровсько церкви.

В ц дн багато в рян села К рове, гостей з навколишн х с л та Кривого Рогу, козаки Карабил всько та Долинсько сотень Долинського степового куреня Окремого Чорнол ського полку м.Козака Мамая Центрального козацького округу прийшли вклонитися чудотворним мощам, адже така нагода може статися т льки раз в житт .

Просмотров: 887 | Добавил: alexandria_eparh | Рейтинг: 4.9/7