Главная » 2012 » Январь » 9 » Духовенство Олександрiйскої єпархії привітало свого Архіпастиря з Різдвом Христовим

Доброю традицією Олександрiйскої єпархії стало щорічне поздоровлення Правлячого архієрея духовенством. I у нинішньому році, 9 сiчня, воно зібрало під зводами Покровського кафедрального собору м. Олександрiї духовенство та парафіян єпархії.

Після закінчення урочистого молебну, Преосвященнiйший Антонiй, єпископ Олександрiйський i Cвiтловодський звернувся з архіпастирським словом, у якому привітав усіх з торжеством Різдва Господа нашого Ісуса Христа та побажав Всесильної помочi Божої у нелегкому та вiдповiдальному пастирському служiннi.

Продовжуючи святкування Різдва Христового, Свята Православна Церква, молитовно вшановує сьогодні пам'ять Апостола першомученика і архідиякона Стефана.

Категория: Архипастырь | Просмотров: 731 | Добавил: alexandria_eparh | Рейтинг: 3.1/7